Lista zwycięzców

Lista zwycięzców konkursów kongresowych:

Bydgoski Przegląd Trendów

Top Song 2015 bez podziału Ola Michalska i Gosia Warszawska (G46)
Top Song 2016 gimnazjum Vanessa Włodarczyk (G23)
Top Fashion 2015 bez podziału Ekoklasyka (GK)
Top Movie 2015 bez podziału Niebezpieczna Szkoła (G46)
Top Movie 2016 gimnazjum Fejm na buty (G23)
Top Photo 2015 bez podziału Lidia Sobczak i Karolina Szwajłyk (GK)
Top Gossip 2015 bez podziału Klaudia Czajkowska i Martyna Konecka (SP61)
Najlepsza uczestniczka 2015 bez podziału Gosia Warszawska (G46)
Najlepszy uczestnik 2015 bez podziału Kacper Baczyński (G58MS)
Najlepszy uczestnik 2016 szkoła podstawowa Paweł Tataruch (SP9)
Najlepsza szkoła 2015 szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa nr 61
Najlepsza szkoła 2016 szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa nr 47
Najlepsza szkoła 2015 gimnazjum Gimnazjum Klasyczne
Najlepsza szkoła 2016 gimnazjum Gimnazjum nr 23

 Miejskie Igrzyska Szkolne

American Quiz bez podziału Adrianna Mrotek (GŁ)
English Quiz bez podziału Agnieszka Gałgańska (GK)
King of the words szkoła podstawowa Przemysław Skórzewski (SPŁ)
King of the words gimnazjum Oskar Kudelski (G23)
Film heroes (drużyny) szkoła podstawowa SP 61
Film heroes (drużyny) gimnazjum GK
Grammar Quiz bez podziału Julia Woźniak (GK)
English song festival bez podziału Monika Kaczmarek (G23)
Best Disguise bez podziału Jakub Biernacki (SPŁ)
City Tycoon szkoła podstawowa Mikołaj Chęsiak (SP67)
Enigma szkoła podstawowa Oliwier Onak (SP67)
Byli sobie podróżnicy szkoła podstawowa Paweł Michalski (SP61)
Wysokie napięcie bez podziału Hanna Witkowska (SP61)
Ryzyko szkoła podstawowa Artur Zarębski (SP18)
Wikingowie gimnazjum Sebastian Popiesz (G23)
Wojna Narodów gimnazjum Szymon Baumgart (G23)
Alchemicy gimnazjum Paweł Szurgacz (G2)
Ciągi szkoła podstawowa Tomasz Szulc (SP61)
Ciągi gimnazjum Magdalena Stankiewicz  (G23)
Darty szkoła podstawowa Julia Kompa (SP18)
Darty gimnazjum Mikołaj Jelonek (G3)
Scrabble szkoła podstawowa Julia Luttmann (SP18)
Scrabble gimnazjum Gabriela Mazurowska (G3)
Szyfry szkoła podstawowa Zuzanna Gierak (SP61)
Omnibus szkoła podstawowa Julia Kompa (SP18)
Tetris szkoła podstawowa Łukasz Maciejewski (SP61)
Dixit gimnazjum Gabriela Mazurowska (G3)
Omnibus gimnazjum Oskar Kudelski (G23)
Speed Night gimnazjum Dominik Nowakowski (G23)
Superdatownik szkoła podstawowa Franciszek Markiewicz (SP18)
Młody Einstein szkoła podstawowa Damian Karasek (SP18)
Obieżyświat szkoła podstawowa Martyna Grudzińska (SP61)
Biały Kruk szkoła podstawowa Adam Macko (SP18)
Pociąg do sztuki szkoła podstawowa Amon Lizoń (SP47)
Superdatownik gimnazjum Mikołaj Gabinecki (G2)
Młody Einstein gimnazjum Mateusz Małek (G56)
Obieżyświat gimnazjum Natalia Wiencek (G33)
Biały Kruk gimnazjum Julia Grzyl (G2)
Pociąg do sztuki gimnazjum Natalia Wiencek (G33)
Najlepsza szkoła 2015 szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa nr 61
Najlepsza szkoła 2016 szkoła podstawowa Szkoła Podstawowa nr 18
Najlepsza szkoła 2017 bez podziału Szkoła Podstawowa nr 18
Najlepsza szkoła 2015 gimnazjum Gimnazjum nr 23
Najlepsza szkoła 2016 gimnazjum Gimnazjum nr 23
Najlepszy uczestnik 2015 bez podziału Agnieszka Gałgańska i Julia Woźniak (GK)
Najlepszy uczestnik 2016 bez podziału Kamila Langowska (G17)
Najlepszy uczestnik 2017 szkoły podstawowe Mikołaj Rydlewski (SP18)
Najlepszy uczestnik 2017 gimnazja Natalia Wiencek (G33)

5 elementów

Władca Słów bez podziału Aleksandra Wojciechowska (G32)
Władca Dźwięków bez podziału Aleksandra Michalska (G46)
Władca Obrazów bez podziału Remigiusz Boruszewski (G32)
Władca Liczb bez podziału Stanisław Kowalczyk (G58MS)
Władca Energii bez podziału Piotr Ksobiak (G34)
Najlepszy uczestnik bez podziału Piotr Ksobiak (G34)
Najlepsza szkoła bez podziału Gimnazjum nr 58 MS

 Bydgostory

Askaulalis Kamil Ringel / Sebastian Tauer / Andrzej Bieńkiewicz
Borges i nieskończoność Wiktoria Górska / Weronika Tarmanowska / Wiktoria Popów
Galeria sztuki Kasia Kaźmierczak / Klaudia Katulska / Patrycja Katulska
Partia szachów Beata Iwan / Remigiusz Iwan / Przemysław Iwan
Wystawa kalendarzy Wiktoria Górska, Wiktoria Popów, Oliwia Ziętak

Najwięcej zwycięstw:

3 –  Wiencek Natalia
2 – Gałgańska Agnieszka
 

       Górska Wiktoria

       Kompa Julia

       Ksobiak Piotr

       Kudelski Oskar

       Mazurowska Gabriela

       Michalska Ola

       Popów Wiktoria

       Warszawska Gosia

       Woźniak Julia

Reklamy
%d blogerów lubi to: